Sprawdż termin spotkania w swojej dzielnicy!

Spotkania w dzielnicach przed nami

Piątek, 5 maja, 2017

Od 22 maja do 1 czerwca w każdej z 35 dzielnic odbędą się spotkania z cyklu Dzielnicowych Forów Mieszkańców. Na dyskusję moderowaną przez animatora przewidziano od 3 do 7 spotkań.

 

Aktualnie zapraszamy na spotkania, w trakcie których animatorzy przedstawią mieszkańcom informację ze wstępnej weryfikacji oraz przedstawią pogrupowane pomysły. Jest to moment na dyskusję mieszkańców o tym co zostało zgłoszone oraz wybór projektów najistotniejszych dla dzielnicy.

 

HARMONOGRAM SPOTKAŃ W RAMACH V EDYCJI DĄBROWSKIEGO BUDŻETU PARTYCYPACYJNEGO

 

  • 22 maja 2017 r.  poniedziałek

Reden-Adamiecki

Klub Helikon, ul. Wojska Polskiego 45, godz. 17.00 

Mydlice Północne

Centrum Aktywności Obywatelskiej, ul. Sienkiewicza 6A,  godz. 17.00

Łęknice

Zespół Szkół nr 4, ul. Łęknice 35, godz. 17.00

Antoniów

Świetlica Środowiskowa, ul. Spacerowa 4,  godz. 17.00

 

  • 23 maja 2017 r. (wtorek)

Tworzeń 

Szkoła Podstawowa nr 11,  Al. Piłsudskiego 103, godz. 17.00

Stary Gołonóg

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2,  ul. Prusa 3, godz. 17.00

Tucznawa-Bugaj-Sikorka

Szkoła Podstawowa nr 23 , ul. Idzikowskiego 139, godz. 17.00

Kuźniczka Nowa

Świetlica Środowiskowa, ul. Kuźniczka Nowa 48,  godz. 17.00

Rudy

Świetlica Środowiskowa, ul. Rudy 13a,  godz. 18.30

Trzebiesławice

Szkoła Podstawowa nr 35, ul. Uczniowska 24, godz. 17.00

 

 

  • 25  maja  2017 r. (czwartek)

Reden

I Liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego, ul. Kopernika 40, godz. 17.00

Stara Dąbrowa

Muzeum Miejskie „Sztygarka” ul. Legionów Polskich 69, godz. 17.00

Podlesie

Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Krasińskiego 34,  godz. 17.00

 

  • 26  maja  2017 r. (piątek)

Strzemieszyce Małe

Świetlica Środowiskowa, ul. Główna 61,  godz. 17.00

Gołonóg

Szkoła Podstawowa nr 18, Al. Piłsudskiego 73, godz. 17.00

Osiedle Młodych Hutników

Szkoła Podstawowa nr 31 , Al. Zwycięstwa 77,  godz. 17.00

Staszic

Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Krasińskiego 34,  godz. 17.00

 

  • 29 maja 2017 r. (poniedziałek)

Śródmieście

Miejska Biblioteka Publiczna, Al. T. Kościuszki 25, godz. 17.00

Zielona-Korzeniec-Dziewiąty

Zespół Szkół nr 1, ul. Konopnickiej 56, godz. 17.00

Marianki

Centrum Sportów Letnich i Wodnych Pogoria w Parku Zielona, ul. Letnia 9, godz. 17.00

Ratanice

Centrum Sportów Letnich i Wodnych Pogoria w Parku Zielona, ul. Letnia 9, godz. 18.00

Strzemieszyce Wielkie

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4, ul. Ofiar Katynia 76,  godz. 17.00

Okradzionów

Świetlica Środowiskowa, ul. Białej Przemszy 23,  godz. 17.00

Ząbkowice

Dom Kultury Ząbkowice, ul. Chemiczna 2, godz. 17.00

 

  • 30 maja 2017 r. (wtorek)

Kasprzak

Szkoła Podstawowa nr 12,  ul. Tysiąclecia 25, godz. 17.00

Manhattan

Zespół Szkół nr 2, Al. Piłsudskiego 24, godz. 17.00

Ujejsce

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, ul. Mieszka I 20, godz. 17.00

Aleje

Gimnazjum nr 4 , ul. Wyspiańskiego 1, godz. 17.00

Łęka

18:00 Świetlica Środowiskowa, ul. Przelotowa 185 A, godz. 18.00

 

 

  • 31  maja 2017 r. (środa)

Piekło

Zespół Szkół nr 4, ul. Łęknice 35, godz. 17.00

Brodway

Zespół Szkół nr 3, ul. Morcinka 4, godz. 17.00

Łazy Błędowskie

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, ul. Żołnierska 188, godz. 17.00

Błędów

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, ul. Żołnierska 188, godz. 18.00

Mydlice Południowe

Państwowa Szkoła Muzyczna, ul. Jakuba Dąbskiego 17, godz. 17.00

 

  • 1 czerwca 2017r. (czwartek)

Łosień

Szkoła Podstawowa nr 26, ul. Gołonoska 23, godz. 17.00

 

PoWtŚrCzPtSoNd
01020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Ładowanie...