Zapraszamy na Seminarium "Dialog zamiast rywalizacji" 14 grudnia!

Wspólne projektowanie

Poniedziałek, 21 sierpnia 2017

Rozpoczynamy kolejny etap Dąbrowskiego Budżetu Partycypacyjnego 2.0, czyli wspólne projektowanie. Podczas kilku spotkań (ilość spotkań uzależniona jest od rodzaju wybranych pomysłów do projektowania) mieszkańcy wspólnie z animatorem i we współpracy z pracownikami Urzędu Miejskiego muszą wypracować i określić szczegółowy zakres projektów planowanych do realizacji. To czas projektowania i szacowania kosztów przedsięwzięć. Wyniki prac będą tematem prezentacji na ostatnim Dzielnicowym Forum Mieszkańców, a następnie zostaną podane do publicznej wiadomości.

 

Wszystkie projekty można sprawdzić na mapie - TUTAJ.

 

WSPÓLNE PROJEKTOWANIE - HARMONOGRAM PIERWSZYCH SPOTKAŃ

 

11.09.2017 – PONIEDZIAŁEK

- Zielona-Korzeniec-Dziewiąty, Szkoła Podstawowa nr 16, ul. Konopnickiej 56, godz. 17.00  (dawny Zespół Szkół nr 1)

- Tworzeń, Szkoła Podstawowa nr 11, Al. J. Piłsudskiego 103, godz. 17.00

- Stary Gołonóg,  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, ul. Prusa 3, godz. 17.00

- Tucznawa-Bugaj-Sikorka,  Szkoła Podstawowa nr 23, ul. Idzikowskiego 139, godz. 17.00

- Łosień, Szkoła Podstawowa nr 26, ul. Gołonoska 23, godz. 17.00

 

12.09.2017 – WTOREK

- Aleje, Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Wyspiańskiego 1, godz. 17.00 (Dawne Gimnazjum nr 4)

- Mydlice Północne, Centrum Aktywności Obywatelskiej, ul. Sienkiewicza 6A, godz. 17.00

- Łęknice, Zespół Szkół nr 4 ul. Łęknice 35, godz. 17.00

- Marianki i Ratanice, Ośrodek CSiR w Parku Zielona, ul. Letnia 9, godz. 17.00

 

14.09.2017 – CZWARTEK

- Stara Dąbrowa,  Muzeum Miejskie „Sztygarka”, ul. Legionów Polskich 69, godz. 17.00

- Trzebiesławice,  Szkoła Podstawowa nr 35, ul. Uczniowska 24, godz. 17.00

- Strzemieszyce Wielkie,  Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4, ul. Ofiar Katynia 76, godz. 17.00

- Gołonóg,  Szkoła Podstawowa nr 18, Al. J. Piłsudskiego 73, godz. 17.00

- Osiedle Młodych Hutników,  Szkoła Podstawowa nr 31, Al. Zwycięstwa 77, godz. 17.00

- Łazy Błędowskie, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, ul. Żołnierska 188, godz. 18.00

- Błędów, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, ul. Żołnierska 188, godz. 18.00

 

15.09.2017 – PIĄTEK

- Reden-Adamiecki, Szkoła Podstawowa nr 20, ul. Adamieckiego 12, godz. 17.00

- Podlesie, Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Krasińskiego 34, godz. 17.00

- Staszic, Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Krasińskiego 34, godz. 18.00

- Ujejsce, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, ul. Mieszka I 20, godz. 17.00

- Okradzionów, Świetlica Środowiskowa ul. Białej Przemszy 23, godz. 17.00

 

18.09.2017 – PONIEDZIAŁEK

- Manhattan, Szkoła Podstawowa nr 13, Al. J. Piłsudskiego 24, godz. 17.00 (dany Zespół Szkół nr 2)

- Antoniów, Świetlica Środowiskowa, ul. Spacerowa 4, godz. 17.00

- Strzemieszyce Małe,  Świetlica Środowiskowa, ul. Główna 61, godz. 17.00

 

19.09.2017 – WTOREK

- Reden, I Liceum Ogólnokształcące, ul. Kopernika 40,  godz. 17.00

- Kuźniczka Nowa, Świetlica Środowiskowa, ul. Kuźniczka Nowa 48, godz. 17.00

- Rudy, Świetlica Środowiskowa, ul. Rudy 13A, godz. 18.30

 

20.09.2017 – ŚRODA

- Mydlice Południowe,  Zespół Szkół Muzycznych, ul. J. Dąbskiego 17, godz. 17.00

- Piekło, Placówka Opiekuńczo Wychowawcza „Przystań”, ul. Jasna 29, godz. 17.00       

- Kasprzak, Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Tysiąclecia 25, godz. 17.00

- Ząbkowice, Dom Kultury Ząbkowice, ul. Chemiczna 2, godz. 17.00

 

21.09.2017 – CZWARTEK

- Śródmieście, Miejska Biblioteka Publiczna, Al. T. Kościuszki 25, godz. 17.00

- Brodway, Szkoła Podstawowa nr 29, ul. Morcinka 4, godz. 17.00 (Dawny Zespół Szkół nr 3)

- Łęka, Świetlica Środowiskowa, ul. Przelotowa 185A, godz. 17.00

PoWtŚrCzPtSoNd
010203
04050607080910
11 121314151617
18192021222324
25262728293031
Ładowanie...