Sprawdź datę spotkania w swojej dzielnicy!

Wspólne projektowanie - II etap

Poniedziałek, 25 września, 2017

Trwa etap projektowania w ramach kolejnej edycji Dąbrowskiego Budżetu Partycypacyjnego (DBP 2.0.). W wielu dzielnicach odbyły się spacery badawcze z udziałem projektantów, którzy zapoznali się z propozycjami i sugestiami mieszkańców.  Zebrane informacje posłużą do przygotowania koncepcji funkcjonalno-przestrzennych.  Zapraszamy Państwa do udziału w kolejnych spotkaniach.

 

KOLEJNY ETAP DBP 2.0  -  WSPÓLNE PROJEKTOWANIE

HARMONOGRAM DRUGICH SPOTKAŃ

 

25.09.2017 – PONIEDZIAŁEK

Zielona-Korzeniec-Dziewiąty, Szkoła Podstawowa nr 16, ul. Konopnickiej 56, godz. 17.00  (dawny Zespół Szkół nr 1)

Tworzeń, Szkoła Podstawowa nr 11, Al. J. Piłsudskiego 103, godz. 17.00

Tucznawa-Bugaj-Sikorka, Remiza OSP, ul. Ks. Stanisława 1, godz. 17.00

Łosień,  Świetlica Środowiskowa ul. Pocztowa 3, godz. 17.00

 

26.09.2017 – WTOREK

Aleje, Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Wyspiańskiego 1, godz. 17.00 (Dawne Gimnazjum nr 4)

Mydlice Północne, Centrum Aktywności Obywatelskiej, ul. Sienkiewicza 6A, godz. 17.00

Łęknice, Zespół Szkół nr 4 ul. Łęknice 35, godz. 17.00

 

28.09.2017 – CZWARTEK

Strzemieszyce Wielkie,  Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4, ul. Ofiar Katynia 76, godz. 17.00

Gołonóg,  Szkoła Podstawowa nr 18, Al. J. Piłsudskiego 73, godz. 17.00

Osiedle Młodych Hutników,  Szkoła Podstawowa nr 31, Al. Zwycięstwa 77, godz. 17.00

Błędów, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, ul. Żołnierska 188, godz. 18.00

 

29.09.2017 – PIĄTEK

Reden-Adamiecki, Szkoła Podstawowa nr 20, ul. Adamieckiego 12, godz. 17.00

Podlesie, Szkoła podstawowa nr 8, ul. Krasińskiego 34, godz. 17.00

Ujejsce, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, ul. Mieszka I 20, godz. 17.00

Okradzionów, Świetlica Środowiskowa ul. Białej Przemszy 23, godz. 17.00

 

02.10.2017 – PONIEDZIAŁEK

Manhattan, Szkoła Podstawowa nr 13, Al. J. Piłsudskiego 24, godz. 17.00 (dany Zespół Szkół nr 2)

Stary Gołonóg,  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, ul. Prusa 3, godz. 17.00

 

03.10.2017 – WTOREK

Reden, I Liceum Ogólnokształcące, ul. Kopernika 40,  godz. 17.00

Marianki i Ratanice, teren rekreacyjny  ul. Marianki, (obok numeru 19A),  godz. 17.00

 

04.10.2017 – ŚRODA

Mydlice Południowe,  Zespół Szkół Muzycznych, ul. J. Dąbskiego 17, godz. 17.00

Kasprzak, Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Tysiąclecia 25, godz. 17.00

Ząbkowice, Dom Kultury Ząbkowice, ul. Chemiczna 2, godz. 17.00

 

05.10.2017 – CZWARTEK

Śródmieście, Miejska Biblioteka Publiczna, Al. T. Kościuszki 25, godz. 17.00

Brodway,  Szkoła Podstawowa nr 29, ul. Morcinka 4, godz. 17.00 (Dawny Zespół Szkół nr 3)

Łęka, Świetlica Środowiskowa, ul. Przelotowa 185A, godz. 17.00

Stara Dąbrowa,  Muzeum Miejskie „Sztygarka”, ul. Legionów Polskich 69, godz. 17.00

 

Nie będzie drugich spotkań w dzielnicach: Trzebiesławice, Łazy Błędowskie, Staszic, Antoniów, Strzemieszyce Małe, Kuźniczka Nowa, Rudy, Piekło.

 

 

PoWtŚrCzPtSoNd
01
02030405060708
09101112131415
16171819 202122
23242526272829
3031
Ładowanie...