Zapraszamy na Seminarium "Dialog zamiast rywalizacji" 14 grudnia!

Zapraszamy na spotkania!

Środa, 4 października 2017

Powoli dobiegają końca drugie spotkania wspólnego projektowania, dlatego przedstawiamy kolejny cykl spotkań w dzielnicach. Zapraszamy!

 

HARMONOGRAM

09.10.2017 – PONIEDZIAŁEK

Zielona-Korzeniec-Dziewiąty, Szkoła Podstawowa nr 16, ul. Konopnickiej 56, godz. 17.00  (dawny Zespół Szkół nr 1)

Aleje, Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Wyspiańskiego 1, godz. 17.00 (Dawne Gimnazjum nr 4)

Strzemieszyce Wielkie, Park Srocza Góra, godz. 17.00

 

10.10.2017 – WTOREK

Mydlice Północne, Centrum Aktywności Obywatelskiej, ul. Sienkiewicza 6A, godz. 17.00

Łęknice, Zespół Szkół nr 4 ul. Łęknice 35, godz. 17.00

Tucznawa-Bugaj-Sikorka, Remiza OSP, ul. Ks. Stanisława 1, godz. 17.00

Stary Gołonóg,  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, ul. Prusa 3, godz. 17.00

 

12.10.2017 – CZWARTEK

Gołonóg,  Szkoła Podstawowa nr 18, Al. J. Piłsudskiego 73, godz. 17.00

Błędów, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, ul. Żołnierska 188, godz. 18.00

 

13.10.2017 – PIĄTEK

Okradzionów, Świetlica Środowiskowa ul. Białej Przemszy 23, godz. 17.00

 

16.10.2017 – PONIEDZIAŁEK

Manhattan, Szkoła Podstawowa nr 13, Al. J. Piłsudskiego 24, godz. 17.00 (dany Zespół Szkół nr 2)

Reden-Adamiecki, Szkoła Podstawowa nr 20, ul. Adamieckiego 12, godz. 17.00

Tworzeń, Szkoła Podstawowa nr 11, Al. J. Piłsudskiego 103, godz. 17.00

 

17.10.2017 - WTOREK

Błędów, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, ul. Żołnierska 188, godz. 17.00

 

18.10.2017 – ŚRODA

Mydlice Południowe,  Zespół Szkół Muzycznych, ul. J. Dąbskiego 17, godz. 17.00

 

19.10.2017 – CZWARTEK

Śródmieście, Miejska Biblioteka Publiczna, Al. T. Kościuszki 25, godz. 17.00

Brodway,  Szkoła Podstawowa nr 29, ul. Morcinka 4, godz. 17.00 (Dawny Zespół Szkół nr 3)

Strzemieszyce Wielkie, Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 4, ul. Ofiar Katynia 76, godz. 17:00

 

20.10.2017 – PIĄTEK

Podlesie, Szkoła Podstawowa nr  8 ul. Krasińskiego 34, godz. 17:00

 

23.10.2017 – PONIEDZIAŁEK

Aleje, Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Wyspiańskiego 1, godz. 17.00 (Dawne Gimnazjum nr 4)

 

24.10.2017 – WTOREK

Zielona-Korzeniec-Dziewiąty, Szkoła Podstawowa nr 16, ul. Konopnickiej 56, godz. 17.00  (dawny Zespół Szkół nr 1)

 

26.10.2017 – CZWARTEK

Brodway, Szkoła Podstawowa nr 29, ul. Morcinka 4, godz. 16.00 (Dawny Zespół Szkół nr 3)

Gołonóg,  Szkoła Podstawowa nr 18, Al. J. Piłsudskiego 73, godz. 17.00

Tworzeń, Szkoła Podstawowa nr 11, Al. J. Piłsudskiego 103, godz. 17.00

Tucznawa Bugaj Sikorka, Remiza OSP, ul. Księdza Stanisława 1, godz. 17:00

 

30.10.2017 - PONIEDZIAŁEK

Zielona Korzeniec Dziewiąty, Szkoła Podstawowa nr 16, ul. Konopnickiej 56, godz. 16.00  (dawny Zespół Szkół nr 1)

Manhattan, Szkoła Podstawowa nr 13, Al. J. Piłsudskiego 24, godz. 17.00 (dany Zespół Szkół nr 2)

Strzemieszyce Wielkie, Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 4, ul. Ofiar Katynia 76, godz. 17:00

 

PoWtŚrCzPtSoNd
010203
04050607080910
11 121314151617
18192021222324
25262728293031
Ładowanie...