Głosowanie w Strzemieszycach Małych zakończone!

Zapraszamy na spotkania otwierające!

Wtorek, 3 kwietnia 2018

Od 11 do 20 kwietnia w każdej z 35 dzielnic odbędą się tzw. spotkania otwierające. Jeśli zależy Państwu na zmienianiu swojej dzielnicy nie może Was na nich zabraknąć, to pierwszy etap VI edycji DBP.

 

Jest to punkt wyjścia dla całego procesu. To spotkanie mieszkańców dzielnicy oraz głównych jej publicznych aktorów, na którym wspólnie z Animatorem zaprezentowany zostanie obraz dzielnicy. 

 

To również czas na przedstawienie całości założeń i zasad funkcjonowania Dąbrowskiego Budżetu Partycypacyjnego oraz poznanie Animatora dzielnicy, który pomoże nam w nim się poruszać.

 

Zapraszamy do udziału w spotkaniach!

 

Równolegle rozpocznie się proces zgłaszania pomysłów (9– 30 kwietnia), który odbędzie się listownie oraz drogą elektroniczną.

 

Harmonogram spotkań otwierających

 

11 kwietnia – środa

Śródmieście, Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Kościuszki 25 godz. 17:00

Trzebiesławice, Szkoła Podstawowa nr 35, ul. Uczniowska 24 godz. 17:00

Łosień, Świetlica Środowiskowa, ul. Pocztowa 3 godz. 17:00

Kasprzak, Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Tysiąclecia 25 godz. 17:00

 

12 kwietnia - czwartek

Manhattan, Zespół Szkół nr 2, (SP nr 13), al. M.J. Piłsudskiego 24, godz. 17:00

Stara Dąbrowa, Muzeum Miejskie Sztygarka, ul. Legionów Polskich 69, godz. 17:00

Tworzeń, Szkoła Podstawowa nr 11,  ul. Piłsudskiego 103, godz. 17:00

Osiedle Młodych Hutników, Szkoła Podstawowa nr 31, ZSP nr 7, al. Zwycięstwa 77, godz. 17.00

 

13 kwietnia – piątek

Ujejsce, Szkoła Podstawowa nr 25, ul. Mieszka I 20 godz. 17:00

Reden, I LO im. Łukasińskiego, ul. Reymonta 14 godz. 17:00

Łęka, Świetlica Środowiskowa, ul. Przelotowa 185A godz. 17:00

Mydlice Południowe, Klub Krąg, ul. Ludowa 19A godz. 17:00

Strzemieszyce Małe, Świetlica Środowiskowa, ul. Główna 61 godz. 17:00

 

16 kwietnia – poniedziałek

Antoniów , Świetlica Środowiskowa, ul. Spacerowa 4 godz. 17:00

Stary Gołonóg , ZSO nr 2, ul. Prusa 3, godz. 17:00

Ząbkowice, Dom Kultury Ząbkowice, ul. Chemiczna 2 godz. 17:00

Kuźniczka Nowa, Świetlica Środowiskowa, ul. Kuźniczka Nowa 48 godz. 17:00

Rudy, Świetlica Środowiskowa, ul.  Rudy 13A godz. 18:00

 

17 kwietnia – wtorek

Staszic , Szkoła Podstawowa nr 8 budynek A, ul. Krasińskiego 34 godz. 17:00

Podlesie, Szkoła Podstawowa nr 8 budynek A, ul. Krasińskiego 34 godz. 18:00

Reden – Adamiecki, Klub Helikon, ul. Wojska Polskiego 45, godz. 17:00

Mydlice Północne, Centrum Aktywności Obywatelskiej, ul. Sienkiewicz 6a, godz. 17:00

 

18 kwietnia – środa

Ratanice, Centrum Sportów Letnich i Wodnych, ul. Letnia 9 godz. 17:00

Marianki, Centrum Sportów Letnich i Wodnych, ul. Letnia 9 godz. 18:00

Gołonóg, Szkoła Podstawowa nr 18, al. Piłsudskiego 73, godz. 17:00

Łazy Błędowskie, Zespół Szkolno Przedszkolny nr 1, ul. Żołnierska 188 godz. 17:00

Błędów, Zespół Szkolno Przedszkolny nr 1, ul. Żołnierska 188 godz. 18:00

 

19 kwietnia – czwartek

Zielona Korzeniec Dziewiąty – Zespół Szkół nr 1, ul. Konopnickiej 56, godz. 17:00

Strzemieszyce Wielkie – Zespół Szkolno Przedszkolny nr 4, ul. Ofiar Katynia 76, godz. 17:00

Aleje – Szkoła Podstawowa nr 8 budynek B, ul. Wyspiańskiego 1, godz. 17:00

 

20 kwietnia – piątek

Brodway, Szkoła Podstawowa nr 29, ul. Morcinka 4, godz. 17:00

Piekło, Placówka Opiekuńczo – Wychowawcza „Przystań”, ul. Jasna 29, godz. 17:00

Okradzionów, Świetlica Środowiskowa, ul. Białej Przemszy 23, godz. 17:00

Tucznawa – Bugaj – Sikorka, Szkoła Podstawowa nr 23, ul. Idzikowskiego 139, godz. 17:00

Łęknice – Zespół Szkół nr 4, ul. Łęknice 35 godz. 17:00

 

Więcej infromacji o procesie znajdziesz TUTAJ.

PoWtŚrCzPtSoNd
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Ładowanie...