Wypracowaliśmy 94 projekty!

Wrześniowe spotkania

Piątek, 17 sierpnia 2018

Zbliża się wrzesień, a tym samym rozpoczynamy cykl spotkań Dzielnicowych Forów Mieszkańców. Po wakacyjnej przerwie na każdym spotkaniu mieszkańcy dowiedzą się, jak Wydziały Merytoryczne Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej zweryfikowały pomysły. W zależności od dynamiki spotkań będziecie na spotkaniach projektować, priorytetować oraz ewentualnie podejmować decyzję o głosowaniu.

 

Harmonogram wrześniowych spotkań Dzielnicowych Forów Mieszkańców:

3 września – poniedziałek

Zielona Korzeniec Dziewiąty,  – Szkoła Podstawowa  nr 16 z Oddziałami Przedszkolnymi, ul. Konopnickiej 56,  godz. 17:00;

Antoniów, Świetlica Środowiskowa, ul. Spacerowa 4, godz. 17:00;

Łazy Błędowskie, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, ul. Żołnierska 188, godz. 17:00;

Błędów, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, ul. Żołnierska 188,  godz. 18:00;

Aleje – Szkoła Podstawowa nr 8 budynek B, ul. Wyspiańskiego 1, godz. 17:00;

Gołonóg, Szkoła Podstawowa nr 18, al. Piłsudskiego 73, godz. 17:00;

Strzemieszyce Małe, Świetlica Środowiskowa, ul. Główna 61, godz. 17:00.

 

4 września – wtorek

Mydlice Północne, Centrum Aktywności Obywatelskiej, ul. Sienkiewicz 6a, godz. 17:00;

Manhattan, Szkoła Podstawowa  nr 13, al. M.J. Piłsudskiego 24, godz. 17:00;

Ratanice, Centrum Sportów Letnich i Wodnych, ul. Letnia 9,, godz. 17:00;

Marianki, Centrum Sportów Letnich i Wodnych, ul. Letnia 9, godz. 18:00;

Śródmieście, Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Kościuszki 25, godz. 17:00;

Stary Gołonóg , Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, ul. Prusa 3, godz. 17:00;

Ząbkowice, Dom Kultury Ząbkowice, ul. Chemiczna 2, godz. 17:00.

 

5 września – środa

Trzebiesławice, Szkoła Podstawowa nr 35, ul. Uczniowska 24, godz. 17:00;

Reden, I LO im. Łukasińskiego, ul. Kopernika 40, godz. 17:00;

Rudy, Świetlica Środowiskowa, ul. Rudy 13A, godz. 17:00;

Okradzionów, Świetlica Środowiskowa, ul. Białej Przemszy 23, godz. 18:00;

Mydlice Południowe, Zespół Szkół Muzycznych im. Michała Spisaka, ul. Grynia 17, godz. 17:00;

Strzemieszyce Wielkie – Zespół Szkolno Przedszkolny nr 4, ul. Ofiar Katynia 76, godz. 17:00.

 

6 września – czwartek

Stara Dąbrowa, Muzeum Miejskie Sztygarka, ul. Legionów Polskich 69, godz. 17:00;

Reden – Adamiecki, Klub Helikon, ul. Wojska Polskiego 45, godz. 17:00;

Ujejsce, Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2, ul. Mieszka I 20, godz. 17:00;

Łosień, Świetlica Środowiskowa, ul. Pocztowa 3, godz. 17:00;

Łęknice, Zespół Szkół nr 4, ul. Łęknice 35, godz. 17:00.

 

7 września – piątek

Piekło, Placówka Opiekuńczo – Wychowawcza „Przystań”, ul. Jasna 29, godz. 17:00;

Kasprzak, Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Tysiąclecia 25, godz. 17:00.

 

10 września – poniedziałek

Tworzeń, Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Piłsudskiego 103, godz. 17:00;

Osiedle Młodych Hutników, Zespół Szkolno-Przedszkolny  nr 7, al. Zwycięstwa 77, godz. 17:00;

Kuźniczka Nowa, Świetlica Środowiskowa, ul. Kuźniczka Nowa 48, godz. 17:00.

 

11 września – wtorek

Łęka, Świetlica Środowiskowa, ul. Przelotowa 185A, godz. 17:00;

Podlesie, Szkoła Podstawowa nr 8 budynek A, ul. Krasińskiego 34, godz. 17:00;

Staszic, Szkoła Podstawowa nr 8 budynek A, ul. Krasińskiego 34, godz. 18:00;

Brodway, Szkoła Podstawowa nr 29, ul. Morcinka 4, godz. 17:00;

Tucznawa – Bugaj – Sikorka, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, ul. Idzikowskiego 139, godz. 17:00.

 

Zapraszamy!

PoWtŚrCzPtSoNd
01020304
05060708091011
12131415161718
19 202122232425
2627282930
Ładowanie...