Sprawdź termin spotkania w swoim osiedlu

Zaczynamy spotkania w osiedlach

Poniedziałek, 1 kwietnia 2019

Już od 8 kwietnia rozpoczynamy spotkania otwierające Dąbrowskiego Budżetu Partycypacyjnego. Animatorzy przedstawią najważniejsze informacje dotyczące dotychczasowej procedury osiedlowej, jak i nowej ogólnomiejskiej. Łącznie do dyspozycji mieszkańców zostanie przekazane w tym roku aż 10 milionów złotych. Zapraszamy na spotkania i zachęcamy do składania pomysłów i projektów.

Harmonogram spotkań otwierających:

Poniedziałek(08.04.2019) :

  • Śródmieście, Miejska Biblioteka Publiczna, Aleja T. Kościuszki 25, godzina 17:15
  • Łosień, Świetlica Środowiskowa, ul. Pocztowa 3, godzina 17.00
  • Tworzeń, Szkoła Podstawowa nr  11, Aleja J. Piłsudskiego 103, godzina 17.00
  • Manhattan, Filia nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej, Aleja J. Piłsudskiego 32, godzina 17.00

Wtorek(09.04.2019):

  • Ratanice, Centrum Sportów Letnich i Wodnych, ul. Letnia 9, godzina 17.00
  • Marianki, Centrum Sportów Letnich i Wodnych, ul. Letnia 9, godzina 18.00
  • Mydlice Południowe Szkoła Muzyczna im M. Spisaka ul. Grynia 17, godzina 17.00
  • Stary Gołonóg, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, ul. Prusa 3, godzina 17.00
  • Osiedle Młodych Hutników, Zespół Szkół Podstawowych nr 7, Aleja Zwycięstwa 77, godzina 17.00

Środa(10.04.2019):

  • Piekło, Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza „Przystań”, ul. Jasna 29, 17.00
  • Reden, I Liceum Ogólnokształcące im. Łukasińskiego,  ul. Kopernika 40, 17.00
  • Strzemieszyce Małe, Świetlica Środowiskowa, ul. Główna 61, 17.00
  • Stara Dąbrowa, Muzeum Miejskie Sztygarka, ul. Legionów Polskich 69, 17.00

Czwartek(11.04.2019):

  • Brodway, Szkoła Podstawowa nr 29, ul. Morcinka 4, 17.00
  • Łęka, Świetlica Środowiskowa, ul. Przelotowa 185A, 17.00
  • Łęknice, Zespół Szkół nr 4, ul. Łęknice 35, 17.00
  • Ujejsce, Zespół Szkolno Przedszkolny nr 2, ul. Mieszka I 20, 17.00

Piątek(12.04.2019):

  • Kuźniczka Nowa, Świetlica Środowiskowa, ul. Kuźniczka Nowa 48, 17.00
  • Antoniów, Świetlica Środowiskowa, ul. Spacerowa 4, 17.00
  • Staszic, Szkoła Podstawowa nr 8, budynek A, ul. Krasińskiego 34, 17.00
  • Podlesie, Szkoła Podstawowa nr 8, budynek A, ul. Krasińskiego 34, 18.00
  • Reden - Adamiecki, Klub Helikon, ul. Wojska Polskiego 45, 17.00

Poniedziałek(15.04.2019):

  • Mydlice Północne, Centrum Aktywności Obywatelskiej, ul. Sienkiewicza 6A, 17.00
  • Gołonóg, Szkoła Podstawowa nr 18, Aleja J. Piłsudskiego 73, 17.00
  • Tucznawa-Bugaj-Sikorka, Szkoła Podstawowa nr 23, ul Idzikowskiego 139, 17.00
  •  Łazy Błędowskie, Zespół Szkolno Przedszkolny nr 1, ul. Żołnierska 188, 17.00
  •  Błędów, Zespół Szkolno Przedszkolny nr 1, ul. Żołnierska 188, 18.00

Wtorek(16.04.2019):

  • Trzebiesławice, Szkoła Podstawowa nr 35, ul. Uczniowska 24, 17.00
  • Zielona-Korzeniec-Dziewiąty, Szkoła Podstawowa nr 16 z oddziałami przedszkolnymi, ul. Konopnickiej 56, 17.00
  • Strzemieszyce Wielkie, Filia nr 8 Miejskiej Biblioteki Publicznej, ul. Ofiar Katynia 93, 17.00

Środa(17.04.2019):

  • Kasprzak, Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Tysiąclecia 25, 17.00
  • Rudy, Świetlica Środowiskowa, ul. Rudy 13A, 17.00
  • Okradzionów, Świetlica Środowiskowa, ul. Białej Przemszy 23, 18.30
  • Ząbkowice, Dom Kultury Ząbkowice, ul. Chemiczna 2, 17.00

Czwartek(18.04.2019):

  •  Aleje, Szkoła Podstawowa nr 8, budynek B, ul. Wyspiańskiego 1, 17.00

TUTAJ można pobrać pełny harmonogram spotkań otwierających

PoWtŚrCzPtSoNd
010203040506
07080910111213
141516 17181920
21222324252627
28293031
Ładowanie...