Harmonogram czerwcowych spotkań w dzielnicach

16 maja, 2023

 

W dniach od 1 do 29 czerwca br. odbędzie się cykl spotkań w dzielnicach naszego miasta, poświęcony omówieniu pomysłów zgłoszonych przez mieszkańców w trakcie kwietniowego naboru (Lista pomysłów).

Spotkania w układzie dzielnicowym mają służyć wyjaśnieniu, które z pomysłów wymagają zgody właścicieli nieruchomości, które zostały zgłoszone podwójnie, a także tego, które z pomysłów rokują na otrzymanie statusu projektu.

Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem oraz zapraszamy na spotkania.

 

HARMONOGRAM SPOTKAŃ:

 

01.06.2023 godz. 17:00

  • Dzielnica: Śródmieście
    Osiedla: Śródmieście, Stara Dąbrowa
    Miejsce spotkania: Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Kościuszki 25.
  • Dzielnica: Błędów
    Osiedla: Błędów, Łazy Błędowskie
    Miejsce spotkania: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, ul. Żołnierska 188.
     

05.06.2023 godz. 17:00

  • Dzielnica: Mydlice
    Osiedla: Mydlice Północne, Mydlice Południowe
    Miejsce spotkania: Centrum Aktywności Obywatelskiej, ul. Sienkiewicza 6a.


06.06.2023 godz. 17:00

  • Dzielnica: Tucznawa-Bugaj-Sikorka
    Miejsce spotkania: Szkoła Podstawowa nr 23 im. Fryderyka Chopina, ul. Idzikowskiego 139.


12.06.2023 godz. 17:00

  • Dzielnica: Łęka
    Miejsce spotkania: Świetlica w Łęce, ul. Przelotowa 185a
  • Dzielnica: Gołonóg Południowy
    Osiedla: Kasprzak, Manhattan, Podlesie
    Miejsce spotkania: Zespół Szkół Plastycznych im. Tadeusza Kantora, ul. Kosmonautów 8.


13.06.2023 godz. 17:00

  • Dzielnica: Okradzionów
    Osiedla: Okradzionów, Rudy, Kuźniczka Nowa
    Miejsce spotkania: Świetlica Środowiskowa w Okradzionowie, ul. Białej Przemszy 23.


19.06.2023 godz. 17:00

  • Dzielnica: Zielona-Pogoria
    Osiedla: Zielona-Korzeniec-Dziewiąty, Łęknice, Piekło, Marianki, Ratanice
    Miejsce spotkania: Szkoła Podstawowa nr 16, ul. Konopnickiej 56.


20.06.2023 godz. 17:00

  • Dzielnica: Ząbkowice
    Osiedla: Ząbkowice, Osiedle Młodych Hutników
    Miejsce spotkania: Dom Kultury Ząbkowice, ul. Chemiczna 2.


21.06.2023 godz. 17:00

  • Dzielnica: Reden
    Osiedla: Reden, Reden-Adamiecki, Aleje, Staszic
    Miejsce spotkania:  Klub Osiedlowy „Helikon”, ul. Wojska Polskiego 45.
  • Dzielnica: Łosień
    Miejsce spotkania:  Świetlica w Łośniu, ul. Pocztowa 3.


22.06.2023 godz. 17:00

  • Dzielnica: Ujejsce
    Miejsce spotkania: Remiza OSP w Ujejscu, ul. Ujejska 87a.
  • Dzielnica: Gołonóg Wschodni
    Osiedle: Tworzeń, Górka Gołonoska
    Miejsce spotkania: Szkoła Podstawowa nr 11, al. Józefa Piłsudskiego 103.


26.06.2023 godz. 17:00

  • Dzielnica: Strzemieszyce Małe
    Miejsce spotkania: Świetlica w Strzemieszycach Małych, ul. Główna 61.


27.06.2023 godz. 17:00

  • Dzielnica: Strzemieszyce Wielkie
    Miejsce spotkania: Filia nr 8 Miejskiej Biblioteki Publicznej, ul. Ofiar Katynia 93.


28.06.2023 godz. 17:00

  • Dzielnica: Gołonóg Północny
    Osiedla: Brodway, Stary Gołonóg, Gołonóg
    Miejsca spotkania: III Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Władysława Andersa, ul. Bolesława Prusa 3.
  • Dzielnica: Antoniów
    Miejsce spotkania: Świetlica Środowiskowa w Antoniowie, ul. Spacerowa 4.


29.06.2023 godz. 17:00

  • Dzielnica: Trzebiesławice
    Miejsce spotkania: Remiza OSP Trzebiesławice, ul. Modrzewiowa 47.

 


HARMONOGRAM DO POBRANIA W FORMACIE .PDF

 

 

PoWtŚrCzPtSoNd
01020304050607
08091011121314
15 161718192021
22232425262728
2930
Ładowanie...