Harmonogram spotkań w ramach Forum Mieszkańców

11 września, 2023

Już 25 września rusza cykl spotkań z mieszkańcami dąbrowskich osiedli i dzielnic, odbywający się w ramach IX edycji Dąbrowskiego Budżetu Partycypacyjnego. Planowo spotkania potrwają do końca października.

Fora mieszkańców odbędą się dla każdego z osiedli (dzielnicy) i będą miały na celu przedstawienie projektów powstałych na podstawie pomysłów mieszkańców. Dla przypomnienia: etap składania pomysłów trwał od 12 do 28 kwietnia br. Następnie przeprowadzona została wstępna weryfikacja, której wyniki poznać mogliśmy na spotkaniach w formacie dzielnicowym, odbywających się w czerwcu.

Wstępnie zweryfikowane oraz zaprezentowane mieszkańcom pomysły zostały następnie skierowane do odpowiednich wydziałów Urzędu Miejskiego, celem weryfikacji merytoryczno-prawnej oraz przekształcenia w gotowe, wycenione projekty, które to teraz będziemy mieli okazję zaprezentować.

Podczas spotkań projekty będą wspólnie omawiane, a głównym celem będzie wyłonienie tych, których realizację mieszkańcy będą chcieli zobaczyć na swoim osiedlu w 2024 roku.

Poniżej znajduje się harmonogram w formie wypunktowanej listy. Dla większej wygody, harmonogram dostępny jest do pobrania także w formacie .PDF

 

HARMONOGRAM SPOTKAŃ

 

25 września 2023 r. godz. 17.00

•    Osiedle: Okradzionów
Miejsce spotkania: Świetlica w Okradzionowie, ul. Białej Przemszy 23.

•    Osiedle: Podlesie
Miejsce spotkania: Szkoła Podstawowa nr 8, Budynek A, ul. Krasińskiego 34.


26 września 2023 r. godz. 17.00

•    Osiedle: Rudy
Miejsce spotkania:  Świetlica w Rudach, ul. Rudy 13a.

•    Osiedle: Staszic
Miejsce spotkania: Szkoła Podstawowa nr 8, Budynek B, ul. Wyspiańskiego 1.


27 września 2023 r. godz. 17.00

•    Osiedle: Zielona-Korzeniec-Dziewiąty
Miejsce spotkania: Szkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałami Przedszkolnymi,
ul. Konopnickiej 56.

•    Osiedle: Manhattan
Miejsce spotkania: Szkoła Podstawowa nr 13, ul. Piłsudskiego 24.


28 września 2023 r. godz. 17.00

•    Dzielnica: Antoniów
Miejsce spotkania: Świetlica w Antoniowie, ul. Spacerowa 4.


2 października 2023 r. godz. 17.00

•    Osiedle: Stary Gołonóg
Miejsce spotkania: III Liceum Ogólnokształcące, ul. Prusa 3.


3 października 2023 r.

•    Osiedle: Marianki, godz. 17.00
•    Osiedle: Ratanice, godz. 18.00
Miejsce spotkania: Centrum Sportu i Rekreacji, ul. Letnia 9.

•    Osiedle: Brodway, godz. 17.00
Miejsce spotkania: Szkoła Podstawowa nr 29, ul. Morcinka 4.


4 października 2023 r. godz. 17.00

•    Dzielnica: Łęka
Miejsce spotkania: Świetlica w Łęce, ul. Przelotowa 185a.

•    Osiedle: Gołonóg
Miejsce spotkania: Szkoła Podstawowa nr 18, ul. Piłsudskiego 73.


5 października 2023 r.

•    Osiedle: Błędów, godz. 17.00
•    Osiedle: Łazy Błędowskie, godz. 18.00
Miejsce spotkania: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, ul. Żołnierska 188.

•    Osiedle: Śródmieście, godz. 17.00
Miejsce spotkania: Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Kościuszki 25.


10 października 2023 r. godz. 17.00

•    Osiedle: Piekło
Miejsce spotkania: Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza „Przystań”, ul. Jasna 29/1.

•    Osiedle: Aleje
Miejsce spotkania: Szkoła Podstawowa nr 8, Budynek B, ul. Wyspiańskiego 1.


11 października 2023 r. godz. 17.00

•    Dzielnica: Tucznawa-Bugaj-Sikorka
Miejsce spotkania: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, ul. Idzikowskiego 139.

•    Osiedle: Górka Gołonoska
Miejsce spotkania: Szkoła Podstawowa nr 18, ul. Piłsudskiego 73.


12 października 2023 r. godz. 17.00

•    Dzielnica: Trzebiesławice
Miejsce spotkania: Szkoła Podstawowa nr 35 z Oddziałami Przedszkolnymi,
ul. Uczniowska 24.

•    Osiedle: Reden
Miejsce spotkania: I Liceum Ogólnokształcące, ul. Kopernika 40.


16 października 2023 r. godz. 17.00

•    Osiedle: Mydlice Północne
Miejsce spotkania: Centrum Aktywności Obywatelskiej, ul. Sienkiewicza 6a.

•    Osiedle: Reden-Adamiecki
Miejsce spotkania: Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi,
ul. Adamieckiego 12.


17 października 2023 r. godz. 17.00

•    Osiedle: Kuźniczka Nowa
Miejsce spotkania: Świetlica w Kuźniczce Nowej, ul. Kuźniczka Nowa 48.

•    Osiedle: Tworzeń
Miejsce spotkania: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, ul. Swobodna 59.


18 października 2023 r. godz. 17.00

•    Osiedle: Osiedle Młodych Hutników
Miejsce spotkania: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7, al. Zwycięstwa 77.

•    Osiedle: Kasprzak
Miejsce spotkania: Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Tysiąclecia 25.


19 października 2023 r. godz. 17.00

•    Osiedle: Ząbkowice
Miejsce spotkania: Dom Kultury Ząbkowice, ul. Chemiczna 2.

•    Osiedle: Stara Dąbrowa
Miejsce spotkania: Muzeum Miejskie „Sztygarka”, ul. Legionów Polskich 69.


23 października 2023 r. godz. 17.30

•    Dzielnica: Strzemieszyce Małe
Miejsce spotkania: Świetlica w Strzemieszycach Małych, ul. Główna 61.


24 października 2023 r. godz. 17.00

•    Osiedle: Łęknice
Miejsce spotkania: Zespół Szkół nr 4, ul. Łęknice 35.


25 października 2023 r. godz. 17.00

•    Dzielnica: Łosień
Miejsce spotkania: Świetlica w Łośniu, ul. Pocztowa 3.


25 października 2023 r. godz. 16.30

•    Dzielnica: Strzemieszyce Wielkie
Miejsce spotkania: Filia nr 8 Miejskiej Biblioteki Publicznej, ul. Ofiar Katynia 93.


26 października 2023 r. godz. 17.00

•    Dzielnica: Ujejsce
Miejsce spotkania: OSP Ujejsce, ul. Ujejska 87a.


30 października 2023 r. godz. 17.00

•    Osiedle: Mydlice Południowe
Miejsce spotkania: Szkoła Podstawowa nr 30, ul. Jaworowa 6.

 

PoWtŚrCzPtSoNd
01020304050607
08091011121314
15 161718192021
22232425262728
2930
Ładowanie...